Historie firmy

Milujeme brejle. Již od roku 1996 vás chceme neustále překvapovat. Abychom potěšili a ozdobili oko zákazníka a zpestřili a zatraktivnili nabídku optiků.

Proto se jako optický velkoobchod specializujeme na výjimečné značky, převážně francouzského původu. Ať už je to minimalistická, lehoučká a velmi odolná obruba Minima nebo svěží barevné a pro pány sportovně střižené brýle Cogan či šokující extravagantní Parasite nebo na dámy zaměřené brýle Zenka, na kterých si můžete vyměňovat dekorativní klipy a sladit brýle s oblečením a danou příležitostí. Benjamínkem v naší nabídce je komiksová řada Roger z Holandska - pro ty, co mají rádi nadsázku a chtějí bavit sebe i okolí.
 
Krom výhradního zastoupení těchto značek jsme v roce 1999 "rozjeli" vlastní český projekt ateliér kreativ. Navrhujeme a ručně vyrábíme ojedinělé dekorované tvary skel do vrtaných brýlí. Jsme zcela pružní a umíme vyhovět vašim individuálním požadavkům. Nejen estetickým, ale i praktickým. Pomohli jsme řadě lidí po plastických operacích nosu a tváře, umíme přizpůsobit tvar a rozměr čoček obličeji a oční vadě. Převážnou část naší práce však tvoří kreativní a ručně vyřezávané a různými technikami zdobené modely, chráněné průmyslovým vzorem. 

Děkujeme vám všem optikům, kteří naše nadšení sdílíte a za naší všestranné podpory pomáháte lidem dobře vidět, cítit se pohodlně a skvěle a překvapivě vypadat.

 

Zdeňka Medřická

majitelka EYE 2000 s.r.o., optička a optometristka

 

tym_2020

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení