Historie firmy

Milujeme brejle. Již od roku 1996 vás chceme neustále překvapovat. Abychom potěšili a ozdobili oko zákazníka a zpestřili a zatraktivnili nabídku optiků.

Proto se jako optický velkoobchod specializujeme na výjimečné značky, převážně francouzského původu. Ať už je to minimalistická, lehoučká a velmi odolná obruba Minima nebo svěží barevné a pro pány sportovně střižené brýle Cogan či šokující extravagantní Parasite nebo na dámy zaměřené brýle Zenka, na kterých si můžete vyměňovat dekorativní klipy a sladit brýle s oblečením a danou příležitostí. Benjamínkem v naší nabídce je komiksová řada Roger z Holandska - pro ty, co mají rádi nadsázku a chtějí bavit sebe i okolí.
 
Krom výhradního zastoupení těchto značek jsme v roce 1999 "rozjeli" vlastní český projekt ateliér kreativ. Navrhujeme a ručně vyrábíme ojedinělé dekorované tvary skel do vrtaných brýlí. Jsme zcela pružní a umíme vyhovět vašim individuálním požadavkům. Nejen estetickým, ale i praktickým. Pomohli jsme řadě lidí po plastických operacích nosu a tváře, umíme přizpůsobit tvar a rozměr čoček obličeji a oční vadě. Převážnou část naší práce však tvoří kreativní a ručně vyřezávané a různými technikami zdobené modely, chráněné průmyslovým vzorem. 

Děkujeme vám všem optikům, kteří naše nadšení sdílíte a za naší všestranné podpory pomáháte lidem dobře vidět, cítit se pohodlně a skvěle a překvapivě vypadat.

 

Zdeňka Medřická

majitelka EYE 2000 s.r.o., optička a optometristka

 

tym_2022